Şartlar & Koşullar

  • Home
  • Şartlar & Koşullar
HMS Otel Web Sitesi
HMS Otel Web Sitesi
HMS Otel Web Sitesi
HMS Otel Web Sitesi

Şartlar Ve Koşullar

HMS Site (bundan sonra “HMS Site” veya “biz” olarak anılacaktır) olarak, web sitemize ve şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bu web sitesini kullanarak veya bu web sitesine erişerek burada verilen kullanım şart ve hükümlerini (“Kullanım Şartları ve Hükümleri”) ve Gizlilik Politikasını kabul etmektesiniz. Önceden bildirimde bulunmaksızın Gizlilik Politikasını ve bu Kullanım Şart ve Hükümlerini değiştirme hakkımız saklıdır. Web sitemizi kullanmaya veya web sitemize erişmeye devam ederek yukarıda belirtilen belgelerdeki değişiklikleri de kabul etmektesiniz. Bu nedenle, Gizlilik Politikasını ve bu Kullanım Şartları ve Hükümlerini düzenli olarak gözden geçirmenizi öneririz. Bu Kullanım Şartları ve Hükümlerinin İngilizce versiyonu tüm çevirilerine göre öncelikli olacaktır.

1 İçerik, bağlantılar ve sorumluluk
HMS Site bu web sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğundan emin olmak için büyük bir çaba sarf etmektedir. Ancak, HMS Site olarak, bu bilgilerin güncel, doğru veya tam olmasıyla ilgili hiçbir sorumluluk ve yükümlülük kabul etmiyoruz.
HMS Site bu web sitesi üzerinden bağlanılan diğer web sitelerinin içeriğine hiçbir şekilde etkide veya katkıda bulunmamaktadır. Harici bir web sitesine bağlantı sağlayan bir köprü varsa bağlanılan web sitesinin içeriğine ilişkin hiçbir sorumluluk kabul edilmez ve HMS Site, bağlanılan web sitesinin kullanımından doğabilecek hasar veya kayıplara ilişkin hiçbir yükümlülük kabul etmeyecektir.
HMS Site bu web sitesinde sağlanan bilgilerin kullanımından veya kullanılamamasından dolayı ortaya çıkabilecek hasar veya kayıplara ilişkin hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir, ancak web sitesinin amacından veya ağır ihmalinden kaynaklanacak hasar ve kayıplar bu kapsamda değerlendirilmeyecektir.

2. Teklif niteliği taşımaması
Bu web sitesi veya içeriği hizmetler veya ürünler ile ilgili olarak bağlayıcı nitelikte bir teklif olarak yorumlanmayacaktır.

3. Otel Yönetimi
Bu web sitesinde yayınlanan bilgiler ve görseller hiçbir şekilde, HMS Site'un bu web sitesinde gösterilen otellerin veya tatil köylerinin işletilmesinde doğrudan kontrolü olduğu veya bunların işletilmesinden veya yönetilmesinden sorumlu olduğu yönünde yorumlanmayacaktır.

4 Fikri Mülkiyet Hakları
Bu web sitesinin içeriği telif haklarıyla korunmaktadır. Bu web sitesine veya içeriğine ilişkin tüm haklar (fikri mülkiyet hakları da dahil) HMS Site'un, bağlı kuruluşlarının veya üçüncü taraf lisans sahiplerinin (varsa) tam ve münhasır mülkiyeti altındadır. Bilgilerin, özellikle metin ve görsellerin yayınlanması, indirilmesi, kullanılması, çoğaltılması, saklanması veya aktarılması (ilgili fikri mülkiyet hakları kapsamında izin verilmediği sürece) sadece HMS Site'un önceden yazılı iznine tabidir.

5 İlgili kanun ve yargılama yeri
Bu Kullanım Şartları ve Hükümleri ile ilgili ortaya çıkabilecek anlaşmazlıkların çözümünde sadece, HMS Site'nin bulunduğu Denizli mahkemeler yetkili olacaktır. Ancak, yukarıdaki hüküm kanunlarca tanınan haklarınıza hiçbir şekilde halel getirmeyecektir. Kullanım Şartları ve Hükümleri ve bununla ilgili ortaya çıkabilecek tüm anlaşmazlıklar, kanun maddelerine ilişkin anlaşmazlıklar hariç olmak üzere İsviçre kanununa göre yorumlanacaktır. Bu web sitesini ticari kullanım dışında başka amaçlar doğrultusunda kullanmanız durumunda, yukarıdaki ilgili kanun seçimi sadece, ikamet ettiğiniz ülkedeki kanunlarca tarafınıza tanınan yasal korumalara halel getirmeyecek şekilde geçerli olacaktır.